Współpracują z nami:

 
REDAKCJA

 

dr Katarzyna Wróbel

https://www.korektor-tekstow.pl/

dr Katarzyna Wróbel – korektor, redaktor, absolwentka filologii polskiej Akademii Pedagogicznej w Krakowie, Studium Dziennikarskiego Akademii Pedagogicznej w Krakowie, doktor nauk humanistycznych – doktorat na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autorka artykułów naukowych z zakresu analizy i interpretacji tekstów literatury polskiej, jak również artykułów zamieszczanych w prasie lokalnej. Przez 10 lat nauczycielka języka polskiego i języka angielskiego w szkole średniej. Od kilkunastu lat właścicielka firmy Usługi Edytorskie Katarzyna Wróbel, zajmującej się korektą i redakcją tekstów o różnorodnej formie i tematyce. Ma na swoim koncie korektę i redakcję między innymi ok. 200 książek, licznych monografii i artykułów naukowych z różnych dziedzin. Korektorka w dwóch ogólnopolskich czasopismach.

Miłośniczka książek, szczególnie biografii, kryminałów i thrillerów, oraz opracowań z zakresu teorii literatury. W wolnym czasie maluje obrazy.

GRAFIKA

 

Joanna Michniewska

www.behance.net/Fromline
https://www.fromline.pl/

Joanna Michniewska – projektantka graficzna, absolwentka Grafiki Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Właścicielka studia Fromline, które projektuje szeroko pojętą grafikę do druku i www. Na decyzję o założeniu studia wpłynęła pasja i wieloletnia praktyka — w tym praca w Dziale Wydawnictw Muzeum Narodowego w Gdańsku, gdzie odpowiadała za kompleksową identyfikację wystaw i wydarzeń oraz skład wydawnictw muzealnych. Projektowała również dla BBK S.A. – właściciela marki home&you, gdzie opracowywała wzory graficzne na produkty wyposażenia wnętrz i dodatki do domu. W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku objęła stanowisko Specjalisty ds. promocji i grafiki komputerowej, gdzie opracowywała materiały promocyjne. Ostatnim krokiem przed założeniem studia Fromline, było podjęcie pracy w wydawnictwie Zaczytani (Novae Res), w którym projektowała okładki do książek oraz grafikę do materiałów promocyjnych. Obecnie, jako projektantka i właścicielka Fromline, realizuje głównie zlecenia dla biznesu ale współpracuje również z sektorem kultury. Angażowała się w liczne projekty kulturalne, takie jak Noc Muzeów czy Festiwal Światła. Współpracowała z: Instytutem Kultury Miejskiej, Muzeum Emigracji, Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Urzędem Miejskim w Gdańsku, Wydawnictwem Fagbokforlaget, Muzeum Sopotu, Pracodawcami Pomorza.

Ta strona używa plików Cookies. Pliki ciasteczek wykorzystywane są w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.